Medical assisting company

Рука допомоги від щирого серця

 • Індивідуальний підбір

  Індивідуальний підбір

  Індивідуальний підбір лікувальних закладів у відповідності до вимог та завдань конкретного пацієнта.

 • Супровід

  Супровід

  Організація і супровід діагностичних обстежень, профілактичних заходів, амбулаторне й стаціонарне лікування на території України й за кордоном.

 • Інформація

  Інформація

  Надання повного інформативного матеріалу стосовно запропонованих медичних установ.

 • Сервіс

  Сервіс

  Після закінчення курсу лікування усі заключні медичні документи й результати проведених процедур буде перекладено на українську чи російську мови, та передано безпосередньо Вам.

 • Консультація

  Консультація

  Очні, заочні, on-line консультації та консиліуми профільних вітчизняних та зарубіжних фахівців.

Рука допомоги від щирого серця


«Медична Асистуюча Компанія» створена у 2013 році.

Це спеціалізована компанія, сферою діяльності якої є організація якісного та висококваліфікованого обстеження й лікування за кордоном всіх категорій пацієнтів.

Постійними зарубіжними партнерами є всесвітньо відомі клініки, а досвідчені спеціалісти – гарантія якості наданих послуг.

Наша компанія супроводжує клієнта від початку до завершення лікування. Тут працюють кваліфіковані та сертифіковані спеціалісти у сфері медичного туризму та менеджменту, лінгвістики, що забезпечує високий рівень професіоналізму та культури обслуговування.

Нашою перевагою є не лише оперативне надання медичних та сервісних послуг, а й повний перелік клінік, які спеціалізуються на різних захворюваннях, та формування приблизного бюджету діагностики та лікування, що допоможе клієнту  обрати найкращий для себе варіант.

«Медична Асистуюча Компанія» надає такі послуги:

1.     Індивідуальний підбір лікувальних закладів у відповідності до вимог та завдань конкретного пацієнта.

2.     Надання повного інформативного матеріалу стосовно запропонованих медичних установ.

3.     Очні, заочні, on-line консультації та консиліуми профільних вітчизняних та зарубіжних фахівців.

4.     Можливість отримання якісної та кваліфікованої медичної допомоги із застосуванням найсучасніших видів діагностики та медичних технологій в лікувально-профілактичних установах усіх форм власності в Україні та за кордоном.

5.     Організація і супровід діагностичних обстежень, профілактичних заходів, амбулаторне й стаціонарне лікування на території України й за кордоном.

6.     Послуга “заочного” встановлення діагнозу. Ви надаєте нам історію хвороби (анамнез), а ми перекладаємо та надсилаємо спеціалістам для детального вивчення. Опрацювавши результати, отримуємо інформацію про Ваше захворювання та ефективні й оптимальні методи лікування.

7.     Після закінчення курсу лікування усі заключні медичні документи й результати проведених процедур буде перекладено українською чи російською мовами та передано безпосередньо Вам.

8.     Організація послуг додаткових служб (страхування, візова підтримка, замовлення авіа та ж/д квитків).

Додаткові послуги:

1.     Планування та організація зустрічей.

2.     Супроводжуючий перекладач на період перебування в країні.

3.     Зустріч та проводи в аеропорту. Трансфер до готелю чи лікувального закладу.

4.     Бронювання номеру в готелі; резервування палати у лікарні.

5.     Допомога у вирішенні адміністративних запитань для супроводжуючих осіб.

 «Медична Асистуюча Компанія» - це організація  діагностики, лікування й реабілітації на території України та за кордоном.

Принцип роботи – пошук найкращого спеціаліста у відповідній сфери медицини за запитом клієнта. Саме тому, ми співпрацюємо з різноманітними клініками України та світу.

До ваших послуг – університетські клініки та профільні медичні центри, які є членами міжнародних і світових асоціацій та акредитовані за відповідними стандартами системи охорони здоров’я.

Наші здобутки