Medical assisting company

Рука допомоги від щирого серця


Останні новини


Відкриття нового проекту - " Біржа Медичного Туризму"
10:05:2016

Відкрито новий проект під назвою " Біржа Медичного Туризму". Презентація проекту відбулася в Києві в листопаді 2015 року. На ній були присутні представники найбільших благодійних організацій України.

Біржа Медичного Туризму - це місце онлайн – зустрічі безпосередньо пацієнта і клінік. Онлайн - платформа знаходиться за адресою www.marketmedtour.com. Тут ми пропонуємо пацієнту, який шукає клініку, отримати кращу пропозицію від клінік- учасників та самому обрати найоптимальніший варіант для себе. А клінікам запропонувати своїх кращих спеціалістів, свій досвід, ціну та умови для вирішення тієї чи іншої проблеми.

Як це працює? Пацієнт, заповнює стандартну анкету – заявку, розроблену з урахуванням всіх  вимог, подає її самостійно або звертається до наших Операторів для контакту з онлайн – сервісом. Отримавши заявку, працівники  Біржі Медичного Туризму опрацьовують її, визначають пріоритетний напрямок ( неврологія, кардіологія, онкологія тощо) , перекладають на англійську мову та розміщають он-лайн. Відбувається автоматична розсилка напряму до клінік, які спеціалізуються по даному напрямку медицини. Представники клінік опрацьовують документацію, визначають вартість необхідної медичної послуги та надають свою пропозицію. Після цього пацієнт сам обирає оптимальну для себе пропозицію в співвідношенні ціна - якість - умови. Після завершення лікування надається фото - звіт.

Клініки - партнери Біржі Медичного Туризму - це  медичні центри в різних країнах світу, що спеціалізуються у всіх медичних напрямках та можуть укласти контракт напряму, без посередників. У всіх госпіталях є відділ співпраці з іноземними пацієнтами та досвід роботи в даній сфері. Практично всі медичні центри акредитовані JCI (золотий стандарт якості), співпрацюють з Американською асоціацією лікарень та володіють європейським стандартом якості ISO. Партнерами Біржі Медичного Туризму є провідні клініки з Ізраїлю, Туреччини , Естонії, Литви, Польщі, Швейцарії, Іспанії та інших країн світу.

Переваги Біржі Медичного Туризму

  • БМТ дає можливість пацієнту, благодійному фонду, страховій компанії безпосередньо налагодити комунікацію з клініками
  • БМТ дає можливість отримати пропозицію безпосередньо від клінік у найкоротший час
  • БМТ дає можливість обрати для себе найоптимальніший варіант у співвідношенні ціна - якість  -умови
  • БМТ співпрацює із найкращими світовими акредитованими госпіталями ( на сьогодні близько 100)
  • БМТ працює майже по всіх медичних напрямках
  • БМТ дає можливість отримати знижку на бюджетні кейси

Місія Біржі Медичного Туризму - об"єднати кращі світові госпіталі та медичні центри навколо тих пацієнтів, які потребують та хочуть лікуватися за кордоном у силу тих чи інших обставин.

Мета Біржі Медичного Туризму – створити, підтримувати та розвивати ефективну платформу взаємодії  між тими, хто потребує та шукає медичної допомоги (закордоном) та тими, хто її якісно надає.

Завдання Біржі Медичного Туризму– об’єднати тих, хто надає якісні медичні послуги, з тими, кому вони потрібні, і хто має можливість оплатити їх у повному обсязі.

Девіз Біржі Медичного Туризму - якісна медична допомога без кордонів!


MTEC. Kiev (Школа медицинского туризма Др. М.К.Тодд)
03:02:2016

Марія Тодд – головний виконавчий директор групи компаній «Mercury Healthcare Companies», провідний фахівець у сфері мед туризму, автор 4 книг по медичному туризму та власної системи надання медичних послуг. Даний тренінг проводився для операторів медичного туризму, туристичних та консалтингових компаній, лікарів-спеціалістів усіх спеціальностей, працівників медичних центрів, клінік, санаторіїв. Тренінг містив у собі блоки, кожен із яких складався із двох частин – теоретичної та практичної: - Технологія організації медичного туризму. - Визначення потенційних клієнтів. - Формування цін - Створення кластера медичного туризму. - Репутація, впізнаваність бренду. - Залучення партнерів та інвесторів. Було розглянуто найбільш актуальні помилки фахівців сфери медичного туризму та шляхи їх вирішення. Наприкінці тренінгу учасники отримали сертифікати від Всесвітньої асоціації медичного туризму. Даний тренінг дав змогу проаналізувати власний продукт, віднайти недоліки та відповіді на усі запитання. СЕО “Медичної Асистуючої Компанії” Євген Тивоняк висловлює особисту подяку Др. Марії Тодд за надані консультації у побудові стратегій розвитку компанії на ринку медичного туризму.


«Медична Асистуюча Компанія» – рука допомоги від щирого серця
01:02:2016

Здоров`я – це найбільша цінність для кожної людини. Коли ж з`являються недуги, усі ми відчайдушно починаємо з ними боротися. Куди звертатися, де шукати допомоги, де знайти найкращих фахівців? Ці питання виникають у кожного хворого та його близьких. Особливо, якщо це стосується лікування за кордоном, а допомоги у нашій країні немає від кого чекати. Тоді важко об’єктивно оцінити  інформацію і зробити правильний вибір.

Саме для цього існує «Медична Асистуюча Компанія», яка  допоможе вам знайти найкращу клініку та досвідчених спеціалістів у всіх напрямках медицини, організувати  висококваліфіковане обстеження та здолати недугу.

Про галузь медичного туризму та її розвиток в Україні, про особливості лікування за кордоном та принципи роботи «Медичної Асистуючої Компанії» ми запитали у засновника «Медичної Асистуючої компанії» Євгена Тивоняка.

Євгене Миколайовичу, розкажіть, що таке медичний туризм?

В останні роки в результаті глобалізації, наслідками якої є стирання кордонів між країнами, у світі сформувався особливий туристичний потік – люди, які їдуть лікуватися за кордон.  З кожним роком цей потік стає дедалі більшим.

Термін «медичний туризм» з’явився наприкінці 80-х рр. ХХ ст. Його зародженню сприяли глобалізація, розвиток інформаційних технологій та зростання загальних витрат на охорону здоров’я.

Що покладено в основу цього поняття?

Під медичним туризмом розуміють практику надання медичних послуг за межами країни проживання, що дозволяє поєднувати відпочинок за кордоном з отриманням висококваліфікованої медичної допомоги.

В основі феномену покладено першочергове отримання медичної допомоги для вирішення конкретних проблем із здоров'ям людини.

На сьогоднішній день медичний туризм стає своєрідною альтернативою туристичному сектору, що свідчить про його нестримний розвиток.

 

Як з’явилася ідея створити «Медичну Асистуючу Компанію»?

 Я вже понад шість років займаюся благодійністю, а саме є засновником і президентом благодійного фонду «Тепло Сердець». Як правило, ми займаємося збором коштів на лікування за кордоном. Зазвичай, воно дуже дороге. В більшості випадків люди самотужки шукають клініки та лікарів, які можуть їм допомогти. Потім звертаються до нас за допомогою у зборі коштів та приносять нам рахунки на лікування. Проаналізувавши їх, ми не раз помічали, наскільки вони завищені. Однак, інколи через необізнаність, людина не завжди звертає увагу на вартість лікування, відповідність реаліям і з усіх сил намагається зібрати потрібні кошти. Одного разу ми вирішили  порівняти рахунок на операцію хлопчика, для якого ми збирали кошти, з реальною вартістю операції.  Виявилось, що різниця між ціною, яка була вказана в рахунку і реальною вартістю операції була суттєво нижчою. Дослідивши цю галузь, ми побачили, що у світі є сотні компаній, які займаються медичним туризмом. На жаль, ми не знаємо їх «політики», тому дуже часто маємо суттєво завищені рахунки, додаткові послуги, які насправді не доцільні. Користуючись важким становищем пацієнтів та їх рідних, недобросовісні посередники збагачуються за їх кошт. До прикладу, занадто дорогі перекладачі, оренда квартири по вартості номера в п’ятизірковому готелі та багато інших. Саме тому ми створили компанію, яка допомагатиме людині на місці обрати найкращий для себе та найоптимальніший варіант.

Які принципи та переваги роботи вашої компанії?

 Ми допомагаємо підібрати найкращий варіант співвідношення ціни та професіоналізму для наших клієнтів.

Медична Асистуюча Компанія супроводжує клієнта від початку до завершення лікування та є гарантом надання якісних та висококваліфікованих послуг. Перевагою є не лише оперативне надання медичних і сервісних послуг, а й перелік клінік, які спеціалізуються на різних захворюваннях, та формування приблизного бюджету діагностики та лікування, що допоможе клієнту обрати найкращий для себе варіант.

Ми професійно працюємо в сфері медичного туризму, регулярно моніторимо ситуацію в даній галузі,  є учасниками  конгресів з медичного туризму в Україні та за кордоном, що дає нам змогу обмінюватися досвідом з спеціалістами з усього світу, а також встановлювати партнерські відносини з компетентними фахівцями з різних країн.

На сьогодні нашими партнерами є всесвітні об’єднання та асоціації, такі як Глобальна асоціація медичного туризму, Українська  Асоціація медичного туризму, Турецька Асоціація медичного туризму.

Варто зазначити, що ми є офіційними регіональними представниками Турецької асоціації медичного туризму, яка є найбільшою асоціацією світу, об’єднує 278 інститутів охорони здоров’я та оздоровчого туризму. Це приватні та державні клінічні й поліклінічні центри, госпіталі, термальні курорти, SPA і Wellness - готелі, туристичні, транспортні й асистуючі компанії. 

Хто звертається до вас за допомогою?

Ми працюємо у всіх напрямках медичного туризму: діагностичні обстеження (check-up програми), лікувальна (онкологія, нейрохірургія, кардіологія та кардіохірургія, ортопедія та інші), відновлювальна (реабілітація) й естетична (пластична хірургія, косметичні процедури, трансплантація волосся) медицина.

Клієнтами компанії, найчастіше, є люди, яким не завжди можуть допомогти в нашій країні.

Як правило, до нас звертаються із прогресуючими хворобами, коли втрачено уже дуже багато часу і необхідна швидка допомога у пошуку вирішення проблеми.

Сьогодні все більшої популярності набувають програми експресс-діагностики (сheck-up програми), які являють собою профілактичну комплексну діагностику всього організму.  Одним із пріоритетних напрямів роботи нашої компанії є пропагування таких обстежень з метою профілактики захворювань. Інформація, отримана завдяки експрес-діагностиці Сheck-up, допоможе вилучити негативні фактори ризику та дозволить людині планувати своє подальше життя.

Як ви завойовуєте довіру клієнтів?

Насамперед, завдяки знанням, надійним партнерам та досвіду. Адже всі країни та лікувальні заклади у них мають як переваги, так і недоліки, певні професійні особливості, підводні камені.

Не завжди уявлення батьків про ту чи іншу країну відповідає дійсності. У нашій свідомості є стереотипи щодо країн, де можна лікуватися. Багато людей думають, що хороші клініки є лише в Ізраїлі та Німеччині. Але це не так. До прикладу, Туреччина найближчим часом стане світовим лідером з медичного туризму. За минулий рік потік медичних туристів вони збільшили в три рази. У них якісно інший підхід до пацієнтів. Також дуже високий рівень медичного обслуговування в Індії і Таїланді. Тому сьогодні все більше іноземних туристів приїздять у ці країну, щоб отримати найсучаснішу медичну допомогу, яка в декілька разів дешевша, ніж в Європі.

Ваша компанія є регіональним представником Турецької асоціації медичного туризму? Розкажіть, які переваги лікування у цій країні?

На сьогоднішній день Туреччина визнана конкурентоздатною високотехнологічною країною у сфері медичного обслуговування  - щомісяця тисячі іноземців із європейських та інших сусідніх країн проходять лікування саме тут.  

Індустрія охорони здоров’я Туреччина всебічно та комплексно реструктуризовує стандарти надання послуг, шляхом застосування сучасних технологій. Всього в Туреччині 22 медичних об’єднання, які включають 50 клінік, акредитованих “Об’єднаною міжнародною комісією (JCL)”, “так званий золотий стандарт охорони здоров’я”, що складає 15% від загальної кількості акредитованих медичних закладів у 47 країнах світу.  Всі акредитовані турецькі клініки мають інфраструктуру світового класу, тісно співпрацюють з кращими клініками США та Європи, забезпечені сучасними технологіями, персоналом з міжнародною кваліфікацією, рівнем догляду за пацієнтами; у їхньому штаті налічується близько 100 000 медичних професіоналів, із яких більше 9 000 є лікарями вищої категорії.

Такі інноваційні технології як TrueBeam та Кібер-ніж (Cyberknife), які доступні в декількох центрах Європи, також представлені у турецьких клініках. 

Досягнення турецької медицини дають право поставити її в один ряд з найкращими клініками світу. Даний факт підтверджується й тим, що провідний американський медичний центр Джона Хопкінса, який вже протягом 20 років визнається найкращим в США, має афілійований медичний центр в Туреччині, який використовує всі ті ж протоколи для лікування, що й в США.

Безумовною перевагою на ринку медичного туризму є те, що Туреччина пропонує висококваліфіковані якісні медичні послуги за порівняно низькими цінами, а також безвізовий режим, що значно полегшує та прискорює процес підготовки до перельоту.

Тож дані фактори є безперечним вибором для пацієнтів із різних країн світу, інколи,  єдиною альтернативою.

Якою ви бачите участь України у світовому ринку медичного туризму?

Слід зазначити, що Україна також є привабливою для іноземців. Адже багато туристів уже цілеспрямовано приїжджають за кількома видами лікування: стовбуровими клітинами (через його заборону у себе на батьківщині), до стоматологів (завдяки їхньому високому рівню при порівняно низькій вартості) та в репродуктивні клініки за допоміжними технологіями. Значним потенціалом для розвитку в’їзного та внутрішнього медичного туризму володіють також курорти з мінеральними водами і цілющими грязями.

На сьогоднішній день Україна робить серйозні кроки у напрямку розвитку медичного туризму. Першим серйозним кроком  цього є створення Української Асоціації медичного туризму, яка взяла на себе місію в об'єднанні можливостей державного та приватного сектора медицини України.

На мою думку, для розвитку медичного туризму потрібно зробити декілька кроків:

Насамперед, стабільність в нашій державі, яка допоможе залучити інвесторів,  для яких Україна цікава з точки зору капіталовкладень в медицину, дати податкові преференції, наприклад, при ввезенні імпортного медичного устаткування, полегшити всі процеси започаткування і ведення бізнесу, залучити експертів з медтуризму для реформування системи медичного обслуговування, створення проектів співпраці із іноземними спеціалістами. Тільки так буде розвиватися цей напрямок.

Що б ви хотіли побажати нашим читачам?

Перш за все, хотів би побажати усім залишатися здоровими а також процвітання нашій державі й кожному з нас. 


Сертифікати
31:12:2015

Для нас дуже важливо бути професіоналами своєї справи, тому ми регулярно моніторимо нові тенденції медицини, відвідуємо конгреси, тренінги, спеціалізовані сесії.
Підтвердженням цього є дані сертифікати.