Medical assisting company

Рука допомоги від щирого серця


Наші партнери


Клініка Харлі Стріт

Клініка Харлі Стріт - одна з найвідоміших приватних багатопрофільних клінік Лондона (Великобританія), в якій лікуються пацієнти з багатьох країн світу. Входить до групи клінік HCA International. Відома як центр «номер один» у галузі дитячої кардіохірургії та як найбільш високо технологічна онкологічна клініка країни (Гамма-ніж, Кібер-ніж). У клініці надається допомога всіх видів, діагностика та лікування на рівні світових стандартів у багатьох областях медицини та персоніфікований догляд і сервіс.

Всесвітня Асоціація Медичного туризму

Всесвітня Асоціація Медичного туризму об'єднує асоціації медичного туризму більш ніж 40 країн світу, і є направляючою і координуючою платформою для охорони здоров'я в рамках глобальної системи. GHTC несе відповідальність за забезпечення провідної ролі при вирішенні проблем глобальної охорони здоров'я, складання порядку денного медичних досліджень, встановлення норм, стандартів та етики, розроблених на основі фактичних даних, забезпечення технічної підтримки країнам, а також моніторингу та оцінки тенденцій охорони здоров'я в контексті медичного туризму.

Реабілітаційна клініка Medical Park

Клініка «Медікал Парк Берлін Гумбольдтмюле» - це спеціалізована клініка , розташована на березі озера Тегель на північ від Берліна, столиці Німеччини. Сучасна спеціалізована реабілітаційна клініка для подальшого спостереження і реабілітації спеціалізується на неврології, ортопедії і травматології, спортивній медицині і медицині внутрішніх хвороб / кардіології. Клініку відрізняє унікальне поєднання чудових знань медико- терапевтичного профілю та найсучасніших медичних технологій в поєднанні з постійним прагненням до найвищої якості обслуговування. Сучасні корпуси клініки, розташованої в прекрасному природному ландшафті з багатою історією, сприяє швидкому одужанню .

Приватна Клініка «Гратц Рагнітц»

Приватна Клініка «Гратц Рагнітц» була побудована в 2000 році в столиці Штирії, в місті Грац. Клініка знаходиться в зеленому й спокійному районі міста і має власний гарний сад. Висока результативність лікування досягається не тільки завдяки високій якості пропонованих медичних послуг, а й спокійною і приємніою атмосферою, яка створена в Клініці її працівниками. Філософія Клініки полягає в індивідуальному, компетентному та високопрофесійному підході до кожного клієнта.

Університетська лікарня Akdeniz

Akdeniz University Hospital - це перший медичний комплекс, який отримав сертифікат якості ISO 9001:2000 серед інших багатопрофільних клінік, а зараз в процесі отримання акредитації JCI.
Мета Akdeniz University Hospital - забезпечити чудову систему охорони здоров'я для місцевих та іноземних пацієнтів.
Клініка включає до свого складу 33 спеціалізованих відділення на 1050 ліжок і займає в Туреччині третє місце за обсягом надання медичних послуг. Команда висококваліфікованих лікарів-спеціалістів, консультантів, медсестер, професорів зі світовою популярністю забезпечить пацієнтів своєчасною та якісною медичною допомогою з використанням передових діагностичних і лікувальних технологій.

Державний госпіталь Пітіє Сальпетріер

Державний госпіталь Пітіє Сальпетріер , один з найбільших і старовинних госпіталів. Розташований в 13 окрузі та через свої гігантські розміри називається «містом у місті». У госпіталі працювали такі знамениті лікарі, як Жан- Мартан Шарко , Бабинський та Зигмунд Фрейд . Сьогодні це великий Університетський центр, основними завданнями якого є лікування , навчання фахівців і наукові дослідження в медицині. Операційні блоки госпіталю відповідають найвищим світовим стандартам і дозволяють проводити малоінвазивні ендоскопічні операції . У госпіталі розробляються інноваційні методи діагностики та лікування в області неврології , кардіології , імунології , нейрохірургії.

Вашингтонський університет

Середнього розміру , незалежний , розташований в центрі країни , Вашингтонський університет вважається одним зі світових лідерів в галузі навчання , досліджень , догляду за пацієнтами і служіння суспільству. Місія Вашингтонського університету - виявлення та поширення знань . Вашингтонський університет створює умови для заохочення і підтримки широкомасштабних досліджень . Викладачі та співробітники Вашингтонського університету прагнуть поліпшити життя та засоби до існування студентів , країни та світу. Університет Вашингтона в Сент -Луїсі був акредитований з 1913 Вищою комісією ( КВУ ) , комісією Центральної Північної Асоціації ( НКА ). Акредитація забезпечує дотримання Вашингтонським університетом всіх правил і вимог , виданих HLC / NCA , що стосуються змін і доповнень до академічних програмах WUSTL .

Клініка « Villa Del Sole »

Клініка « Villa Del Sole » - сучасний італійський заклад охорони здоров'я , спеціалізується на наданні всіх видів допомоги. Ця багатопрофільна клініка почала свою роботу досить давно, і сьогодні лікарі «Villa Del Sole » у своїй діяльності просунулися значно , а тому й сама установа стала однією з найпомітніших, що надають якісну допомогу в різних областях медицини. « Villa Del Sole » - одна з таких клінік , діяльність якої визнана провідними державними фахівцями і ведеться на найвищому європейському рівні. Відповідно до світових стандартів лікарі « Villa Del Sole » пропонують послуги діагностики та лікування різних , навіть найскладніших і серйозних захворювань.

«Медицина»

«Медицина» - багатопрофільна приватна клініка в центрі Москви, один з найстаріших приватних медичних закладів у Росії з сучасною технічною базою і великим професійним колективом лікарів і фахівців в області медицини. Комфортні приміщення у поєднанні з сучасним обладнанням забезпечують «Медицині» європейський рівень обслуговування. З 2007 року - член Асоціації «Провідні клініки Швейцарії» (THE SWISS LEADING HOSPITALS).

Будапештський національний інститут медичної реабілітації

Будапештський національний інститут медичної реабілітації - це центр реабілітації , що забезпечує кваліфіковану допомогу і підтримку хворим , нужденним у відновленні організму після хвороб і травм за кордоном. Інститут працює за підтримки Європейського Союзу , входить до складу EUROPES 500 , має акредитацію і працює відповідно до стандарту ISO 9001-2000. У всьому світі Будапештський Інститут реабілітації відомий своїми досягненнями в області відновного лікування після ушкоджень опорно -рухового апарату і нервової системи. Тут допомагають подолати наслідки інсультів і переломів, пухлин головного мозку і пошкоджень спинного мозку . Тут працюють з ортопедичними хворими: проводять операції із заміни суглобів , видалення міжхребцевих гриж. Інститут є єдиним в країні , що спеціалізується на ампутаціях. Тут виготовляють високоякісні ортези, протези та інші засоби, необхідні пацієнтам. Протягом багатьох років даний інститут успішно надає комплекс відновного лікування високого рівня.