Medical assisting company

Рука допомоги від щирого серця


Наші партнери


Клініка Mayo

Mayo Clinic є першим і найбільшим у світі об'єднанням багатопрофільних громадських клінік. Лікарі різних медичних спеціальностей працюють спільно, підтримуючи ідею про те, що пацієнт і його потреби - пріоритет в їх роботі. Більш 3,400 медиків , вчених і дослідників та 48,000 представників молодшого медичного персоналу працюють в клініках Mayo, розташованих в Рочестері штат Міннесота, Джексонвіллі штат Флорида , і Скоттсдейлі і Феніксі штат Арізона. Клініки Mayo також обслуговують 70 населених пунктів на Верхньому Середньому Заході за допомогою спеціально розробленої програми планового обслуговування Mayo Health System . У загальній складності в цих філіях проходять лікування понад півмільйона людей на рік.

Клініка Шон

Клініка Шон (Schön Klinik) - діагностика і лікування неврологічних захворювань, хвороби Паркінсона (власні дослідження). Клініка Шон - найбільше медичне об'єднання, яке включає провідні клініки Німеччини в галузі лікування неврології, дитячої неврології, захворювань опорно-рухового апарату. У складі «Клініки Шон» такі відомі центри як «Bad Aibling», «Harthausen», «Eilbek», «Starnberger See», «Harlaching», «Schwabing», «Neustadt», «Berchtesgadener Land», «Vogtareuth». Лікарі комплексу дитячої неврології використовують унікальні методики лікування таких серйозних захворювань, як епілепсія, порушення будови скелета, ДЦП та інших вроджених розладів центральної і периферичної нервової системи. У Клініках Шон практикують досвідчені нейрохірурги, судинні хірурги, віртуозно виконують найскладніші операції на судинах, хребті, головному мозку.

Державний госпіталь Пітіє Сальпетріер

Державний госпіталь Пітіє Сальпетріер , один з найбільших і старовинних госпіталів. Розташований в 13 окрузі та через свої гігантські розміри називається «містом у місті». У госпіталі працювали такі знамениті лікарі, як Жан- Мартан Шарко , Бабинський та Зигмунд Фрейд . Сьогодні це великий Університетський центр, основними завданнями якого є лікування , навчання фахівців і наукові дослідження в медицині. Операційні блоки госпіталю відповідають найвищим світовим стандартам і дозволяють проводити малоінвазивні ендоскопічні операції . У госпіталі розробляються інноваційні методи діагностики та лікування в області неврології , кардіології , імунології , нейрохірургії.

Клініка міста Бероун

Клініка міста Бероун (артроскопічний центр Бероун) організовує діагностику, профілактику і лікування опорно-рухового апарату. Артроскопічний центр Бероун надає повний спектр артроскопічних послуг: від діагностики і профілактики раннього артриту до складних реконструктивних операцій із заміни колінних зв'язок, менісків, трансплантації хрящів.

Госпіталь Джона Хопкінса

Госпіталь (лікарня, клініка) Джона Хопкінса ( Johns Hopkins Hospital ) є університетською клінікою і центром біомедичних досліджень Школи Медицини університету Джона Хопкінса. Вона була заснована на гроші за заповітом філантропа Джона Хопкінса. Лікарня Джона Хопкінса та Школа медицини Джонса Хопкінса є установами -засновниками сучасної американської медицини і батьківщиною численних традицій. Госпіталь є батьківщиною багатьох медичних спеціальностей, включаючи нейрохірургію, урологію, гінекологічнy патологію, ендокринологію, педіатрію, кардіохірургію і дитячу психіатрію. Лікарня Джона Хопкінса прийнята як одна з найбільших лікарень у світі. Вона займає, за звітом US News and World Report, перше місце серед кращих лікарень в Америці протягом 20 років поспіль.

Група Лікарень «Флоренс Найтінгейл»

Група Лікарень «Флоренс Найтінгейл» була заснована в 1989 році при Турецькому кардіологічному фонді в якості першої лікарні в регіоні , що спеціалізується на захворюваннях серцево -судинної системи. Група «Флоренс Найтінгейл», в м. Стамбул, Туреччина, є мережею лікарень, що пропонує клінічне обслуговування, орієнтоване на пацієнтів та спеціалізовані послуги медичної допомоги, що інтегрують навчання, дослідження та технології з лікувальною роботою. Визначаючи рівень обслуговування, догляду за пацієнтами і безпеку пацієнтів в якості вищого пріоритету, лікарні групи «Флоренс Найтінгейл" акредитовані « Об'єднаною міжнародною комісією » ( JCI ), що є міжнародною некомерційною організацією , яка знаходиться в Америці та оцінює медичні установи й вважається в усьому світі «золотою печаткою» у догляді за пацієнтами. Лікарні групи « Флоренс Найтінгейл » також сертифіковані за системами TÜV ISO .

Медичний центр імені Хаімa Шиба

Медичний центр імені Хаімa Шиба, названий на честь його засновника - професора Хаїма Шиба, розташований в безпосередній близькості від Тель -Авіва в районі міста Рамат- Ган , званому Тель ха- Шомер . З плином часу лікарня розширилася і стала найбільшим і найвідомішим на Близькому Сході сучасним університетським медичним центром, що має наукові зв'язки у всьому світі.Лікарня Шиба представляє унікальне поєднання лікувальної та реабілітаційної допомоги. На додаток до загальноприйнятих медичних дисциплін в рамках лікарні імені Хаімa Шиба функціонують наступні високоспеціалізовані інститути: кардіологічний , генетичний , гемато - онкологічний , радіологічний , а також інститут штучного запліднення і розвитку дитини. Поряд з цим при лікарні діє багатопрофільний діагностичний центр, опіковий центр і центр щелепно -лицевої хірургії.

Асоціація лікарів медичного туризму

Асоціація лікарів медичного туризму - це добровільне, відкрите, незалежне, некомерційне об'єднання лікарів, залучених до сфери медичного туризму і зацікавлених в його розвитку.

Основна мета - стати платформою для спілкування та взаємодії лікарів, джерелом отримання та систематизації передових знань, сполучною ланкою між лікарями, клініками, центрами реабілітації в Україні і за кордоном, засобом доступу до кращих послуг у сфері медицини та оздоровчої рекреації, центром подальшого розвитку медичного туризму та підвищення його стандартів.

St. Anna Kinderspital

У цій педіатричній лікарні лікують різні захворювання у дітей та підлітків віком до 18 років. Вона користується високою репутацією і є одним з кращих в Австрії центрів лікування ракових захворювань у дітей. У St. Anna Kinderspital є отоларингологічне відділення, відділення для дітей із захворюваннями крові та з пухлинними хворобами, а також тут проводяться трансплантації стовбурових клітин. Це єдина у Відні педіатрична лікарня, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань крові і таких злоякісних хвороб, як структурна гемоглобінопатія, вроджені дефекти мембрани еритроцитів і т.д.). Також тут проводиться допологова діагностика генетично обумовлених хвороб .

Клініка Кірон (Clínica Quirón)

Клініка Кірон (Clínica Quirón). Мережа приватних клінік в п'яти іспанських містах: Барселона, Валенсія, два центри в Сарагосі, центри репродукції в Сан-Себастьяні та Більбао. Клініка в Барселоні багатопрофільна (130 ліжок, 9 операційних, 6 блоків інтенсивної терапії). Потужне діагностичне відділення. Ексклюзивний напрямок: лікування паркінсонізму: медикаментозна терапія і функціональна нейрохірургія. Клініка Кірон добре відома своєю роботою в таких областях, як кардіологія, гінекологія або офтальмологія.