Medical assisting company

Рука допомоги від щирого серця


Наші партнери


Liv Hospital

Клініка Liv Hospital була відкрита в січні 2013 року, і є однією з найсучасніших клінік в Туреччині, де інтегрується сучасний підхід у сфері медичного обслуговування, новітні технології, а також вископрофесійний штат співробітників, велика частина яких пройшла навчання закордоном і має вчений ступінь. Уже в серпні 2013 року клініка отримала акредитацію золотого стандарту якості Joint Comission international (JCI), а також TÜV, сертифікат європейського стандарту ISO. Назва Liv Hospital складається з перших літер слів його основного принципу - Leading International Vision (Провідне міжнародне бачення), прирівнюючи свої показники до стандартів якості медичного обслуговування в провідних світових лікарнях.

Очна клініка Горні Почернице

Очна клініка Горні Почернице ( Horní Počernice ) була заснована в 2004 році і на сьогоднішній день є однією з провідних в країні в галузі офтальмології . Клініка оснащена унікальною , дорогою технікою , що дозволяє оперувати пацієнтів практично з будь-якими захворюваннями очей ( катаракта , глаукома , ірідотомія деяких форм глаукоми , СК- провідна кератопластика , імплантація факичной інтраокулярної лінзи , багатофокальні інтраокулярної лінзи , діабетична ретинопатія ,лазерна коагуляція сітківки. Крім цього , клініка спеціалізується на рефракційній хірургії за допомогою фемтосекундної лазерної техніки VisuMax від німецької компанії Carl Zeiss. Протягом двох років (2008 - 2010 ) в клініці було зроблено більше 4000 операцій лазером - це найбільша кількість операцій, проведених в одній клініці як в Чеській Республіці , так і в усій Європі.

Госпіталь Джона Хопкінса

Госпіталь (лікарня, клініка) Джона Хопкінса ( Johns Hopkins Hospital ) є університетською клінікою і центром біомедичних досліджень Школи Медицини університету Джона Хопкінса. Вона була заснована на гроші за заповітом філантропа Джона Хопкінса. Лікарня Джона Хопкінса та Школа медицини Джонса Хопкінса є установами -засновниками сучасної американської медицини і батьківщиною численних традицій. Госпіталь є батьківщиною багатьох медичних спеціальностей, включаючи нейрохірургію, урологію, гінекологічнy патологію, ендокринологію, педіатрію, кардіохірургію і дитячу психіатрію. Лікарня Джона Хопкінса прийнята як одна з найбільших лікарень у світі. Вона займає, за звітом US News and World Report, перше місце серед кращих лікарень в Америці протягом 20 років поспіль.

Helios Klinikum Berlin-Buch

Новий лікарняний комплекс ГЕЛІОС в ближньому передмісті Берліна Бухе відкрився в 2007 році. Це один з найбільших медичних комплексів в Європі. Тут є 1100 лікарняних місць в 26 відділеннях - клініках. Лікарняний комплекс найвищого класу, розташований на території з парком, забезпечує не тільки якісні медичні послуги , а й комфортне перебування в клініці під час лікування. Історія медичного центру ГЕЛІОС Берлін - Бух має глибоке коріння. Тут, в цьому містечку , працювали найвідоміші в медичній науці вчені .У XVIII столітті тут знаходився найбільший в Євразії лазарет , в часи холодної війни - одна з найбільших у Східній Європі лікарень. Берлін- Бух і сьогодні залишається одним з важливих європейських наукових медичних центрів.

Офтальмологічна клініка Dünya Göz

Офтальмологічна клініка Дюньягез була заснована в 1996 році, використовує найпередовіші технології при лікуванні різних захворювань очей.
Дюньягез має сертифікат Об'єднаної Міжнародної Комісії (JCI) та Технічної Інспекційної Асоціації (TÜV). Під час операцій використовуються лінзи і матеріали узгоджені Американським Управлінням охорони здоров'я (FDA).

Реабілітаційний центр в місті Кладруби

Реабілітаційний центр в місті Кладруби є однією з лідируючих лікувальних установ загальнонаціональної мережі реабілітаційного комплексу в Чеській Республіці. Реабілітаційний центр надає допомогу, здійснювану кваліфікованим персоналом з високим професійним рівнем підготовки, комфортні умови перебування, використання новітніх методів відновного лікування і сучасного устаткування. Тут задіяні всі компоненти комплексної реабілітації, оздоровлення, відновлення трудових навичок, самостійної діяльності і можливостей пацієнтів повернутися до нормального способу життя.

Клініка Mayo

Mayo Clinic є першим і найбільшим у світі об'єднанням багатопрофільних громадських клінік. Лікарі різних медичних спеціальностей працюють спільно, підтримуючи ідею про те, що пацієнт і його потреби - пріоритет в їх роботі. Більш 3,400 медиків , вчених і дослідників та 48,000 представників молодшого медичного персоналу працюють в клініках Mayo, розташованих в Рочестері штат Міннесота, Джексонвіллі штат Флорида , і Скоттсдейлі і Феніксі штат Арізона. Клініки Mayo також обслуговують 70 населених пунктів на Верхньому Середньому Заході за допомогою спеціально розробленої програми планового обслуговування Mayo Health System . У загальній складності в цих філіях проходять лікування понад півмільйона людей на рік.

Medanta

Medanta - це один з найбільших першокласних спеціалізованих інститутів в Гургаон, який є дуже жвавим містом у столичній області країни. Інститут був заснований відомим кардіологом Нарешом з метою створення найвищих стандартів охорони здоров'я разом з клінічним обстеженням, освітою і навчанням в Індії. Medanta слідує основним принципам надання медичних послуг своїм пацієнтам з турботою, і зобов'язанням. Розташований на території більш ніж 45 акрів інститут, включає в себе науковий дослідний центр, центр для підвищення кваліфікації лікарів і школу середнього медичного персоналу. Клініка розрахована на 1250 ліжок, понад 350 реанімаційних ліжок, 45 операційних залів, які обслуговують більше ніж 20 галузей медицини. Лікарня спеціалізується в області кардіології, неврології, травматології, нефрології, малоінвазивної хірургії, трансплантології та регенеративної медицини.

Клініка святої Єлизавети

Клініка святої Єлизавети є найстарішою багатопрофільною клінікою в Ессені. Заснована в 1843 році. Німеччина є одним з провідних і один з найбільш шанованих команд у світі лікарів у лікуванні захворювань серця і кровоносних судин. Директором Міжнародного Кардіологічного Центру є професор Keрфер. Директор клініки судинної та венної хірургії, професор Хорст Вільгельм Knimeyer. Операції, що проводяться в центрі: шунтування, стентування, установка кардіостимулятора, заміни серцевого клапана і т.д. Працює на основі кардіологічного відділення судинної хірургії.

Вашингтонський університет

Середнього розміру , незалежний , розташований в центрі країни , Вашингтонський університет вважається одним зі світових лідерів в галузі навчання , досліджень , догляду за пацієнтами і служіння суспільству. Місія Вашингтонського університету - виявлення та поширення знань . Вашингтонський університет створює умови для заохочення і підтримки широкомасштабних досліджень . Викладачі та співробітники Вашингтонського університету прагнуть поліпшити життя та засоби до існування студентів , країни та світу. Університет Вашингтона в Сент -Луїсі був акредитований з 1913 Вищою комісією ( КВУ ) , комісією Центральної Північної Асоціації ( НКА ). Акредитація забезпечує дотримання Вашингтонським університетом всіх правил і вимог , виданих HLC / NCA , що стосуються змін і доповнень до академічних програмах WUSTL .