Medical assisting company

Рука допомоги від щирого серця


Наші партнери


Медичний центр імені Хаімa Шиба

Медичний центр імені Хаімa Шиба, названий на честь його засновника - професора Хаїма Шиба, розташований в безпосередній близькості від Тель -Авіва в районі міста Рамат- Ган , званому Тель ха- Шомер . З плином часу лікарня розширилася і стала найбільшим і найвідомішим на Близькому Сході сучасним університетським медичним центром, що має наукові зв'язки у всьому світі.Лікарня Шиба представляє унікальне поєднання лікувальної та реабілітаційної допомоги. На додаток до загальноприйнятих медичних дисциплін в рамках лікарні імені Хаімa Шиба функціонують наступні високоспеціалізовані інститути: кардіологічний , генетичний , гемато - онкологічний , радіологічний , а також інститут штучного запліднення і розвитку дитини. Поряд з цим при лікарні діє багатопрофільний діагностичний центр, опіковий центр і центр щелепно -лицевої хірургії.

Американський госпіталь Парижа

Американський госпіталь Парижа - єдина лікарня в Європі, що пройшла акредитацію Спільної американської комісії ( за стандартами , які пред'являються для лікарень в США ) . Госпіталь також отримав сертифікат якості від Верховної комісії у справах охорони здоров'я ( HAS ) . Подвійна акредитація гарантує найвищий рівень обслуговування, безпеки, гігієни та лікування. Всесвітнє визнання отримали фахівці госпіталю, що працюють в області гінекології та репродукції людини, кардіології та офтальмології, а також оториноларингології. Іншими передовими напрямками роботи госпіталю вважається загальна хірургія та хірургія органів шлунково -кишкового тракту , онкологія , неврологія , ортопедія і пластична хірургія.

Пресвітеріанський госпіталь

Основне завдання цього медичного закладу - надати пацієнтам найкраще обслуговування і догляд. З цією метою провідними фахівцями госпіталю були сформовані центри високих стандартів якості, серед яких: центр лікування ракових захворювань , центр лікування захворювань травної системи, кардіологічний центр, центр ортопедії, реабілітаційний центр,центр трансплантації , васкулярний центр, опіковий центр, центр генної терапії , центр хірургічного лікування ожиріння, центр геріатрії, центр психіатрії та інші. А всесвітньо знаменитий центр репродуктивної медицини та лікування безпліддя  ефективно впроваджує новітні досягнення науки і техніки в цій сфері та протягом багатьох років підтримує один з найвищих коефіцієнтів успішності в світі.

Університетська лікарня Дебрецена

Найбільша широкопрофільна державна клініка Східної Європи - є однією з найстаріших і авторитетних медичних установ Угорщини.Висока якість надання медичних послуг підтверджується міжнародним сертифікатом ISO9001- 2000 . Клініка включена в число найкращих медичних установ світу і надає повний спектр медичних послуг , використовуючи найсучасніші методи діагностики та лікування. На території Центру розташовані клініки , які мають у своєму розпорядженні новітнє обладнання для обстеження та лікування пацієнтів. Клініки мають можливість приймати пацієнтів як на амбулаторне обстеження і лікування, так і стаціонарне.

Helios Klinikum Berlin-Buch

Новий лікарняний комплекс ГЕЛІОС в ближньому передмісті Берліна Бухе відкрився в 2007 році. Це один з найбільших медичних комплексів в Європі. Тут є 1100 лікарняних місць в 26 відділеннях - клініках. Лікарняний комплекс найвищого класу, розташований на території з парком, забезпечує не тільки якісні медичні послуги , а й комфортне перебування в клініці під час лікування. Історія медичного центру ГЕЛІОС Берлін - Бух має глибоке коріння. Тут, в цьому містечку , працювали найвідоміші в медичній науці вчені .У XVIII столітті тут знаходився найбільший в Євразії лазарет , в часи холодної війни - одна з найбільших у Східній Європі лікарень. Берлін- Бух і сьогодні залишається одним з важливих європейських наукових медичних центрів.

Клініка Штутгарта

Клініка Штутгарта входить до числа найбільших сучасних лікувальних закладах Німеччини. Більше 50 клінік та інститутів були організовані в 11 медичних центрів , які надають  широкий спектр послуг. Спільна робота кращих у своїй галузі лікарів і компетентного персоналу забезпечує надання медичних послуг за найсучаснішими технологіями і оптимальний рівень сервісу. Щорічно більше 84 000 стаціонарним і 400000 амбулаторним пацієнтам надається допомога в клініці Штутгарта. До того ж , фахівці клініки володіють великим досвідом прийому пацієнтів всіх національностей і культур. Основними спеціальностями клініки є терапевтична і хірургічна онкологія, ортопедія і ендопротезування, відновна хірургія, кардіологія і хірургія серця , абдомінальна і судинна хірургія, нейрохірургія, неврологія та всі спеціальності педіатрії.

Приватна клініка Конфратернітет Йозефштат

Приватна клініка Конфратернітет Йозефштат являє собою стаціонарну лікарню, яка працює на контрактній основі з найкращими фахівцями всіх медичних напрямків. Це означає, що пацієнти мають право вільно вибирати довіреного лікаря , який керує процесом лікування . Адміністративні співробітники та координатори завжди до послуг і з задоволенням допоможуть вибрати фахівця відповідно до потреб. Приватна клініка Йосефштадт - це сучасний медичний центр, який надає найширший спектр діагностичних і терапевтичних послуг.

Клініка Кірон (Clínica Quirón)

Клініка Кірон (Clínica Quirón). Мережа приватних клінік в п'яти іспанських містах: Барселона, Валенсія, два центри в Сарагосі, центри репродукції в Сан-Себастьяні та Більбао. Клініка в Барселоні багатопрофільна (130 ліжок, 9 операційних, 6 блоків інтенсивної терапії). Потужне діагностичне відділення. Ексклюзивний напрямок: лікування паркінсонізму: медикаментозна терапія і функціональна нейрохірургія. Клініка Кірон добре відома своєю роботою в таких областях, як кардіологія, гінекологія або офтальмологія.

Оломоуцька кардіохірургічна клініка

Оломоуцька кардіохірургічна клініка зі свого заснування ( 2002 ) - одна з провідних клінік в північній і середній Мораві . За невеликий період своєї діяльності клініці вдалося заснувати кардіологічний центр , що відповідає європейським стандартам , як в рамках великої кількості успішних операцій , так і низькою кількістю ускладнень та смертності. Зі свого заснування доктори клініки постійно впроваджують новітні технології для досягнення найкращого ефекту при лікуванні хворих. Нові знання вони отримують , беручи участь у міжнародних конференціях . Насамперед, мова йде про операції артеріальної реваскуляризації у молодих пацієнтів , пластики серцевих клапанів і , останнім часом , мініінвазивні операції венозних трансплантатів . У 2009 р. клініка отримала статус кардіоцентру , що відповідає вимогам країн EC .

«Медицина»

«Медицина» - багатопрофільна приватна клініка в центрі Москви, один з найстаріших приватних медичних закладів у Росії з сучасною технічною базою і великим професійним колективом лікарів і фахівців в області медицини. Комфортні приміщення у поєднанні з сучасним обладнанням забезпечують «Медицині» європейський рівень обслуговування. З 2007 року - член Асоціації «Провідні клініки Швейцарії» (THE SWISS LEADING HOSPITALS).