Medical assisting company

Рука допомоги від щирого серця


Наші партнери


Tурецька асоціація медичного туризму ТНТС

Tурецька асоціація медичного туризму ТНТС - найбільша Асоціація в світі, що об'єднує 278 інститутів охорони здоров'я та оздоровчого туризму. Це приватні та державні клінічні та поліклінічні центри, госпіталі, термальні курорти, SPA і Wellness - готелі, туристичні, транспортні та асистуючі компанії.

Наша місія - це надання якісної медичної допомоги всім категоріям пацієнтів з різних напрямків, шляхом залучення їх до лікування в кращих лікарнях, клініках і медичних центрах на території Туреччини з найвищим рівнем акредитації світовими структурами стандарту якості, через ексклюзивно працюючих Офіційних представництв по всьому світу .

Послуги:

- Заочні медичні консультації зарубіжних фахівців

- Незалежна експертиза проведеного лікування

- Альтернативна лікарська думка

- Виїзні консультації зарубіжних фахівців

Всесвітня Асоціація Медичного туризму

Всесвітня Асоціація Медичного туризму об'єднує асоціації медичного туризму більш ніж 40 країн світу, і є направляючою і координуючою платформою для охорони здоров'я в рамках глобальної системи. GHTC несе відповідальність за забезпечення провідної ролі при вирішенні проблем глобальної охорони здоров'я, складання порядку денного медичних досліджень, встановлення норм, стандартів та етики, розроблених на основі фактичних даних, забезпечення технічної підтримки країнам, а також моніторингу та оцінки тенденцій охорони здоров'я в контексті медичного туризму.

Асоціація лікарів медичного туризму

Асоціація лікарів медичного туризму - це добровільне, відкрите, незалежне, некомерційне об'єднання лікарів, залучених до сфери медичного туризму і зацікавлених в його розвитку.

Основна мета - стати платформою для спілкування та взаємодії лікарів, джерелом отримання та систематизації передових знань, сполучною ланкою між лікарями, клініками, центрами реабілітації в Україні і за кордоном, засобом доступу до кращих послуг у сфері медицини та оздоровчої рекреації, центром подальшого розвитку медичного туризму та підвищення його стандартів.