Medical assisting company

Рука допомоги від щирого серця


Наші партнери


Віденська Приватна Клініка

Віденська Приватна Клініка вирізняється першокласним медичним лікуванням, компетентним доглядом і сучасним менеджментом . Віденська Приватна Клініка працює відповідно до директив TQH -менеджменту . Філософія TQH полягає в тому, щоб прагнути безперервно досягати нових висот в якісному менеджменті . Завдяки безпосередній близькості Віденської Приватної Клініки до університетських клінік , а також тісним контактам з лікарями та науковцями , в лікуванні пацієнтів Віденської Приватної Клініки застосовуються найкращі і найсучасніші технології.

St. Anna Kinderspital

У цій педіатричній лікарні лікують різні захворювання у дітей та підлітків віком до 18 років. Вона користується високою репутацією і є одним з кращих в Австрії центрів лікування ракових захворювань у дітей. У St. Anna Kinderspital є отоларингологічне відділення, відділення для дітей із захворюваннями крові та з пухлинними хворобами, а також тут проводяться трансплантації стовбурових клітин. Це єдина у Відні педіатрична лікарня, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань крові і таких злоякісних хвороб, як структурна гемоглобінопатія, вроджені дефекти мембрани еритроцитів і т.д.). Також тут проводиться допологова діагностика генетично обумовлених хвороб .

Клініка "Рудольфінерхаус"

Клініка "Рудольфінерхаус" була заснована в 1882 році Теодором Більрота, одним з найвидатніших лікарів Віденської Медичної Школи. Сьогодні ця віденська приватна клініка є однією з найсучасніших і найкрасивіших клінік Австрії. Клініка "Рудольфінерхаус" займає гідне місце серед найбільш висококваліфікованих лікарень і має відмінну міжнародну репутацію не тільки в галузі медицини та догляду за хворими, але і в області технічного оснащення, розробок і прогресу.

Приватна клініка Деблінг

Приватна клініка Деблінг є однією з топ-клінік Відня, яка обслуговує більше 11 000 пацієнтів з Австрії та інших країн протягом року. Протягом багатьох років приватна клініка Деблінг займає провідну позицію в якісному обслуговуванні пацієнтів. Переваги для пацієнтів очевидні: стає можливим порівняння медичних послуг і виявлення слабких місць.

Приватна Клініка «Гратц Рагнітц»

Приватна Клініка «Гратц Рагнітц» була побудована в 2000 році в столиці Штирії, в місті Грац. Клініка знаходиться в зеленому й спокійному районі міста і має власний гарний сад. Висока результативність лікування досягається не тільки завдяки високій якості пропонованих медичних послуг, а й спокійною і приємніою атмосферою, яка створена в Клініці її працівниками. Філософія Клініки полягає в індивідуальному, компетентному та високопрофесійному підході до кожного клієнта.

Приватна клініка Конфратернітет Йозефштат

Приватна клініка Конфратернітет Йозефштат являє собою стаціонарну лікарню, яка працює на контрактній основі з найкращими фахівцями всіх медичних напрямків. Це означає, що пацієнти мають право вільно вибирати довіреного лікаря , який керує процесом лікування . Адміністративні співробітники та координатори завжди до послуг і з задоволенням допоможуть вибрати фахівця відповідно до потреб. Приватна клініка Йосефштадт - це сучасний медичний центр, який надає найширший спектр діагностичних і терапевтичних послуг.