Medical assisting company

Рука допомоги від щирого серця


Наші партнери


Очна клініка Горні Почернице

Очна клініка Горні Почернице ( Horní Počernice ) була заснована в 2004 році і на сьогоднішній день є однією з провідних в країні в галузі офтальмології . Клініка оснащена унікальною , дорогою технікою , що дозволяє оперувати пацієнтів практично з будь-якими захворюваннями очей ( катаракта , глаукома , ірідотомія деяких форм глаукоми , СК- провідна кератопластика , імплантація факичной інтраокулярної лінзи , багатофокальні інтраокулярної лінзи , діабетична ретинопатія ,лазерна коагуляція сітківки. Крім цього , клініка спеціалізується на рефракційній хірургії за допомогою фемтосекундної лазерної техніки VisuMax від німецької компанії Carl Zeiss. Протягом двох років (2008 - 2010 ) в клініці було зроблено більше 4000 операцій лазером - це найбільша кількість операцій, проведених в одній клініці як в Чеській Республіці , так і в усій Європі.

Клініка міста Бероун

Клініка міста Бероун (артроскопічний центр Бероун) організовує діагностику, профілактику і лікування опорно-рухового апарату. Артроскопічний центр Бероун надає повний спектр артроскопічних послуг: від діагностики і профілактики раннього артриту до складних реконструктивних операцій із заміни колінних зв'язок, менісків, трансплантації хрящів.

Оломоуцька кардіохірургічна клініка

Оломоуцька кардіохірургічна клініка зі свого заснування ( 2002 ) - одна з провідних клінік в північній і середній Мораві . За невеликий період своєї діяльності клініці вдалося заснувати кардіологічний центр , що відповідає європейським стандартам , як в рамках великої кількості успішних операцій , так і низькою кількістю ускладнень та смертності. Зі свого заснування доктори клініки постійно впроваджують новітні технології для досягнення найкращого ефекту при лікуванні хворих. Нові знання вони отримують , беручи участь у міжнародних конференціях . Насамперед, мова йде про операції артеріальної реваскуляризації у молодих пацієнтів , пластики серцевих клапанів і , останнім часом , мініінвазивні операції венозних трансплантатів . У 2009 р. клініка отримала статус кардіоцентру , що відповідає вимогам країн EC .

Реабілітаційний центр в місті Кладруби

Реабілітаційний центр в місті Кладруби є однією з лідируючих лікувальних установ загальнонаціональної мережі реабілітаційного комплексу в Чеській Республіці. Реабілітаційний центр надає допомогу, здійснювану кваліфікованим персоналом з високим професійним рівнем підготовки, комфортні умови перебування, використання новітніх методів відновного лікування і сучасного устаткування. Тут задіяні всі компоненти комплексної реабілітації, оздоровлення, відновлення трудових навичок, самостійної діяльності і можливостей пацієнтів повернутися до нормального способу життя.