Medical assisting company

Рука допомоги від щирого серця


Наші партнери


Університетська клініка м. Грайфсвальд

Університетська Клініка м. Грайфсвальд була заснована ще в 15 столітті. На сьогодні лікарня включає в себе 21 клініку і 19 інститутів , розміщених по всьому місту. У клініці щорічно проходять лікування приблизно 150.000 пацієнтів, з них 40.000 пацієнтів спостерігаються в стаціонарі. Імунну терапію антитілами для лікування нейробластом проводять всього в декількох клініках світу і в т.ч. в клініці дитячих хвороб Університету м. Грайфсвальда . Клініка спеціалізується на лікуванні солідних пухлин у дітей: нейробластоми, нефробластоми (пухлина Вільмса ),гепатобластоми, рабдоміосаркоми.

Клініка святої Єлизавети

Клініка святої Єлизавети є найстарішою багатопрофільною клінікою в Ессені. Заснована в 1843 році. Німеччина є одним з провідних і один з найбільш шанованих команд у світі лікарів у лікуванні захворювань серця і кровоносних судин. Директором Міжнародного Кардіологічного Центру є професор Keрфер. Директор клініки судинної та венної хірургії, професор Хорст Вільгельм Knimeyer. Операції, що проводяться в центрі: шунтування, стентування, установка кардіостимулятора, заміни серцевого клапана і т.д. Працює на основі кардіологічного відділення судинної хірургії.

Deutsches Herzzentrum Berlin

Центр був заснований в 1986 р. в Західному Берліні і є сьогодні однією з найбільш авторитетних установ серед аналогічних не тільки в Німеччині, а й в усьому світі. Директором Центру з дня його заснування є професор , д -р медицини , почесний доктор багатьох медичних Університетів Роланд Хетцер. У клініках Центру проводиться приблизно 5000 зондувань серця і коронарографій, близько половини з них з одночасною постановкою стентів, а також більше 5000 операцій на рік, з них майже 2500 - з використанням АШК, а обсяг операцій при вроджених вадах серця перевищив 500 на рік. У розпорядженні клініки сертифікована біохімічна лабораторія , в якій цілодобово проводиться весь спектр лабораторних аналізів крові, а також експрес-діагностика для всіх відділень лікарні. У лікарні проводяться інтенсивні наукові дослідження за напрямками: серцева недостатність, гіпертонія, гіпертрофія міокарда, ремоделлінг і виникнення атеросклерозу.

Реабілітаційна клініка Medical Park

Клініка «Медікал Парк Берлін Гумбольдтмюле» - це спеціалізована клініка , розташована на березі озера Тегель на північ від Берліна, столиці Німеччини. Сучасна спеціалізована реабілітаційна клініка для подальшого спостереження і реабілітації спеціалізується на неврології, ортопедії і травматології, спортивній медицині і медицині внутрішніх хвороб / кардіології. Клініку відрізняє унікальне поєднання чудових знань медико- терапевтичного профілю та найсучасніших медичних технологій в поєднанні з постійним прагненням до найвищої якості обслуговування. Сучасні корпуси клініки, розташованої в прекрасному природному ландшафті з багатою історією, сприяє швидкому одужанню .

Vivantes

Vivantes на 100 % належить землі Берлін. Головною метою Vivantes є поряд із забезпеченням економічної стабільності також постійне розширення спектру послуг та оптимізація медичного обслуговування жителів і гостей німецької столиці. Прибуток концернa в повному обсязі використовується для якісного та кількісного поліпшення медичного обслуговування та догляду. Всі клініки Vivantes є академічними лікарнями університетів , де ведеться навчання студентів-медиків. Велика частина наших професорів і провідних лікарів бере участь у навчанні і клінічних дослідженнях . У сфері підвищення кваліфікації лікарів та підготовці медсестер Vivantes займає в регіоні провідне місце.

Клініка Штутгарта

Клініка Штутгарта входить до числа найбільших сучасних лікувальних закладах Німеччини. Більше 50 клінік та інститутів були організовані в 11 медичних центрів , які надають  широкий спектр послуг. Спільна робота кращих у своїй галузі лікарів і компетентного персоналу забезпечує надання медичних послуг за найсучаснішими технологіями і оптимальний рівень сервісу. Щорічно більше 84 000 стаціонарним і 400000 амбулаторним пацієнтам надається допомога в клініці Штутгарта. До того ж , фахівці клініки володіють великим досвідом прийому пацієнтів всіх національностей і культур. Основними спеціальностями клініки є терапевтична і хірургічна онкологія, ортопедія і ендопротезування, відновна хірургія, кардіологія і хірургія серця , абдомінальна і судинна хірургія, нейрохірургія, неврологія та всі спеціальності педіатрії.

DRK Kliniken Berlin

ДРК Kliniken Берлін це благодійна асоціація, що складається з п'яти лікарень та житлового будинку по догляду. На додаток до високого рівня основного догляду, клініки забезпечують різноманітний і спеціалізований спектр послуг в різних центрах компетенції. Високу якість цих одиниць було офіційно сертифіковано визнаними фахівцями організацій. ДРК Kliniken Берлін є єдиним клінічним об'єднанням в Німеччині, удостоєним сертифіката якості від міжнародної Спільної комісії в США.

Університетська клініка Мюнстера

Університетська клініка Мюнстера являє собою комплекс клінік , здатних обслужити більше ста тисяч пацієнтів на рік. Серед 7.500 співробітників тут працюють 100 професорів , 250 доцентів і 1.300 докторів медицини. В Університетській клініці працюють 32 науково -дослідних медичних інститути. Щорічно в Медичному Центрі Мюнстерського університету проводяться медичні конгреси за участю найбільших світових експертів. З 1998 на базі клініки працює Центр трансплантації кісткового мозку. Центр онкології та гематології вважається найбільш авторитетною клінікою в Німеччині в галузі дитячої онкології та є координаційним центром в лікуванні гострих мієлоїдних лейкемій та інших онкологічних захворювань, таких як: лімфоми, карциноми легенів, простати, грудей, саркоми кісткових і м'яких тканин. Одним з нових напрямків центру онкології є лікування пухлин серця. Головною спеціалізацією кардіохірургічного центру є проведення малоінвазивних кардіохірургічних операцій без застосування апарату штучного кровообігу.

Helios Klinikum Berlin-Buch

Новий лікарняний комплекс ГЕЛІОС в ближньому передмісті Берліна Бухе відкрився в 2007 році. Це один з найбільших медичних комплексів в Європі. Тут є 1100 лікарняних місць в 26 відділеннях - клініках. Лікарняний комплекс найвищого класу, розташований на території з парком, забезпечує не тільки якісні медичні послуги , а й комфортне перебування в клініці під час лікування. Історія медичного центру ГЕЛІОС Берлін - Бух має глибоке коріння. Тут, в цьому містечку , працювали найвідоміші в медичній науці вчені .У XVIII столітті тут знаходився найбільший в Євразії лазарет , в часи холодної війни - одна з найбільших у Східній Європі лікарень. Берлін- Бух і сьогодні залишається одним з важливих європейських наукових медичних центрів.

Клініка Шон

Клініка Шон (Schön Klinik) - діагностика і лікування неврологічних захворювань, хвороби Паркінсона (власні дослідження). Клініка Шон - найбільше медичне об'єднання, яке включає провідні клініки Німеччини в галузі лікування неврології, дитячої неврології, захворювань опорно-рухового апарату. У складі «Клініки Шон» такі відомі центри як «Bad Aibling», «Harthausen», «Eilbek», «Starnberger See», «Harlaching», «Schwabing», «Neustadt», «Berchtesgadener Land», «Vogtareuth». Лікарі комплексу дитячої неврології використовують унікальні методики лікування таких серйозних захворювань, як епілепсія, порушення будови скелета, ДЦП та інших вроджених розладів центральної і периферичної нервової системи. У Клініках Шон практикують досвідчені нейрохірурги, судинні хірурги, віртуозно виконують найскладніші операції на судинах, хребті, головному мозку.