Medical assisting company

Рука допомоги від щирого серця


Наші партнери


Університетська лікарня Дебрецена

Найбільша широкопрофільна державна клініка Східної Європи - є однією з найстаріших і авторитетних медичних установ Угорщини.Висока якість надання медичних послуг підтверджується міжнародним сертифікатом ISO9001- 2000 . Клініка включена в число найкращих медичних установ світу і надає повний спектр медичних послуг , використовуючи найсучасніші методи діагностики та лікування. На території Центру розташовані клініки , які мають у своєму розпорядженні новітнє обладнання для обстеження та лікування пацієнтів. Клініки мають можливість приймати пацієнтів як на амбулаторне обстеження і лікування, так і стаціонарне.

Kenezy Gyula Korhaz

Kenezy Gyula Korhaz - широкопрофільна лікарня міста Дебрецен. Крім стаціонарних відділень, в лікарні є кабінети діагностики, лабораторії, амбулаторні відділення, і фахівці з флебології , глаукоми , хвороби Паркінсона , шизофренії , склерозу , епілепсії , менопауз , безпліддя , а також відділення ядерної медицини. Найбільш затребуваним напрямком вважається реабілітація .Відділення реабілітації лікарні Kenezy Gyula - це зразковий комплексний заклад , який включає в себе реабілітацію, підтримку вищих стандартів в турботі про пацієнтів, освітні курси , курси підвищення кваліфікації, практику та професійні тренінги для медичного персоналу. Для кожного пацієнта індивідуально розробляється реабілітаційна програма. При складанні цієї програми обов'язково враховуються всі пошкодження і супутні захворювання, які впливають на процес реабілітації.

Будапештський національний інститут медичної реабілітації

Будапештський національний інститут медичної реабілітації - це центр реабілітації , що забезпечує кваліфіковану допомогу і підтримку хворим , нужденним у відновленні організму після хвороб і травм за кордоном. Інститут працює за підтримки Європейського Союзу , входить до складу EUROPES 500 , має акредитацію і працює відповідно до стандарту ISO 9001-2000. У всьому світі Будапештський Інститут реабілітації відомий своїми досягненнями в області відновного лікування після ушкоджень опорно -рухового апарату і нервової системи. Тут допомагають подолати наслідки інсультів і переломів, пухлин головного мозку і пошкоджень спинного мозку . Тут працюють з ортопедичними хворими: проводять операції із заміни суглобів , видалення міжхребцевих гриж. Інститут є єдиним в країні , що спеціалізується на ампутаціях. Тут виготовляють високоякісні ортези, протези та інші засоби, необхідні пацієнтам. Протягом багатьох років даний інститут успішно надає комплекс відновного лікування високого рівня.