Medical assisting company

Рука допомоги від щирого серця


Наші партнери


Дитячий медичний центр Шнайдер

Дитячий медичний центр « Шнайдер » входить до числа 14 найбільших лікарень Клаліт в Ізраїлі під патронажем установ охорони організації, що надає послуги по всій країні. Дитячий Медичний Центр Шнайдер ( ДМЦШ ) , розташований в Ізраїлі , є єдиним високоспеціалізованим центром в Ізраїлі та на Близькому Сході ,який забезпечує мультидисциплінарний всеосяжний підхід в області педіатрії . Саме ДМЦШ (або просто Шнайдер) встановлює нові найвищі стандарти у всіх областях дитячої медицини - у тому числі в гематоонкологіі , в кардіології та кардіохірургії , в нейрохірургії і в багатьох інших. Зовсім недавно Шнайдер отримав акредитацію Об'єднаної міжнародної комісії - JCI , яка підтверджує факт, що лікарня відповідає міжнародним стандартам охорони здоров'я, лікування пацієнтів та організації управління .

«Ассута»

«Ассута» - це об'єднання медичних центрів, в яких проводяться самі передові операції, а також діагностика в таких областях, як кардіологія, онкологія, гінекологія, урологія і т.п. Лікарня «Ассута» у Тель-Авіві з початку її заснування в 1934 році стала вважатися найсучаснішою на Близькому Сході.

Клініка Топ Іхілов

Клініка Топ Іхілов функціонує на базі державного медичного центру «Іхілов» (Сураські), розташованого в центрі Тель-Авіва. Центр всесвітньо відомий унікальними методиками та напрацюваннями в галузі лікування онкологічних захворювань, кардіології, ортопедії та інших медичних напрямів.

Медичний центр імені Хаімa Шиба

Медичний центр імені Хаімa Шиба, названий на честь його засновника - професора Хаїма Шиба, розташований в безпосередній близькості від Тель -Авіва в районі міста Рамат- Ган , званому Тель ха- Шомер . З плином часу лікарня розширилася і стала найбільшим і найвідомішим на Близькому Сході сучасним університетським медичним центром, що має наукові зв'язки у всьому світі.Лікарня Шиба представляє унікальне поєднання лікувальної та реабілітаційної допомоги. На додаток до загальноприйнятих медичних дисциплін в рамках лікарні імені Хаімa Шиба функціонують наступні високоспеціалізовані інститути: кардіологічний , генетичний , гемато - онкологічний , радіологічний , а також інститут штучного запліднення і розвитку дитини. Поряд з цим при лікарні діє багатопрофільний діагностичний центр, опіковий центр і центр щелепно -лицевої хірургії.