Medical assisting company

Рука допомоги від щирого серця


Наші партнери


Університетська клініка в Пізі

Один з найстаріших університетів у Європі, Університет Пізи в Пізі, Італія , має давні традиції передового досвіду в медичній допомозі. Його лікарня, офіційно відомa як Azienda Ospedaliero - Universitaria Pisana , надає медичні послуги жителям Пізи і пов'язана з мережею лікарень, які обслуговують площу Vasta або околиці, з близько одного мільйона чоловік. Університетська клініка в Пізі складається з двох основних установ: Санта Кьяра і Лікарні Чізанелло. Лікарня Santa Chiara знаходиться в центрі міста. Разом з Cisanello , лікарня обслуговує провінції Ліворно, Лукка і Масса- Каррара, які налічують майже півтора мільйона жителів. Santa Chiara пишається дуже високим рівнем досягнень, особливо в галузі неврології , офтальмології та обезболюючої ​​терапії. Santa Chiara також вважається регіональним центром для діагностики та лікування епілепсії та хвороби Паркінсона.

Azienda Ospedaliera Universitaria Integrata Верони

Azienda Ospedaliera Universitaria Integrata Верони, або Госпіталь Довіри - дуже відомий в Венето і по всій Європі визнається як центр здоров'я для своїх чудових спеціальностей, а також для його досліджень, допомоги. Включає дві лікарні: Ospedale Civile Maggiore (OCM) в Борго Тренто і Ospedale Policlinico Giambattista Rossi в Борго Рома, а також 13 регіональних інформаційних центрів. Чудово виконуються такі операції як: трансплантація, операції на головному мозку, операції на серці, грудна хірургія, робота з опіками, онкогематологія.

Клініка « Villa Del Sole »

Клініка « Villa Del Sole » - сучасний італійський заклад охорони здоров'я , спеціалізується на наданні всіх видів допомоги. Ця багатопрофільна клініка почала свою роботу досить давно, і сьогодні лікарі «Villa Del Sole » у своїй діяльності просунулися значно , а тому й сама установа стала однією з найпомітніших, що надають якісну допомогу в різних областях медицини. « Villa Del Sole » - одна з таких клінік , діяльність якої визнана провідними державними фахівцями і ведеться на найвищому європейському рівні. Відповідно до світових стандартів лікарі « Villa Del Sole » пропонують послуги діагностики та лікування різних , навіть найскладніших і серйозних захворювань.

Італійський діагностичний центр

Сучасний діагностичний центр представляє всі напрямки медицини ,включаючи фізіотерапевтичну ,реабілітаційну,профілактичну та деякі інші види. В Італійському діагностичному центрі пацієнти можуть пройти необхідні обстеження,отримати консультації та взяти участь в авторських програмах лікування та оздоровлення як в рамках відвідування поліклініки , яка працює при Центрі,так і в умовах денного стаціонару: кожен вибирає найбільш зручний спосіб взаємодії з лікарями діагностичного центру.В даний час клінічна лабораторія при центрі вважається однією з найбільших в країні, діяльність якої особливо затребувана не тільки в Італії, але і пацієнтами , що приїжджають на діагностику та лікування з інших країн. Клінічна лабораторія входить до Європейської Асоціації провідних лабораторій.

Університетська клініка « Agostino Gemelli »

Університетська клініка « Agostino Gemelli » - одна з наймасштабніших установ охорони здоров'я Італії. Університетська клініка « Agostino Gemelli » була відкрита в 1964 і названа на честь францисканського монаха- лікаря Агостіно Джемеллі . Медична допомога в «Agostino Gemell » на високому європейському рівні, причому її можна отримати в усіх областях і сферах сучасної медицини. Особливий інтерес останнім часом у лікарів викликають радіодіагностика, радіотерапія і ядерна медицина. Фахівці, що працюють за цими напрямками, змогли просунутися далеко вперед і сьогодні розвивають дані галузі досить успішно , що позначається і на ефективності і стабільності одержуваних результатів. У структурі клініки « Agostino Gemelli » представлені як відділення загальної терапії, так і вузькоспеціалізовані відділення.