Medical assisting company

Рука допомоги від щирого серця


Наші партнери


«Медицина»

«Медицина» - багатопрофільна приватна клініка в центрі Москви, один з найстаріших приватних медичних закладів у Росії з сучасною технічною базою і великим професійним колективом лікарів і фахівців в області медицини. Комфортні приміщення у поєднанні з сучасним обладнанням забезпечують «Медицині» європейський рівень обслуговування. З 2007 року - член Асоціації «Провідні клініки Швейцарії» (THE SWISS LEADING HOSPITALS).

Науковий Центр серцево-судинної хірургії ім. А. Н. Бакулєва РАМН

Науковий Центр серцево-судинної хірургії ім. А. Н. Бакулєва РАМН (НЦССХ) - провідна кардіохірургічна клініка Росії, в якій проводяться якісні та ефективні діагностика і лікування пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями за допомогою високих інноваційних технологій.

Науково -дослідний інститут нейрохірургії імені академіка Бурденка

Науково -дослідний інститут нейрохірургії імені академіка Бурденка Російської Академії медичних наук - найбільший у світі медичний центр з міжнародною репутацією . У центрі проводиться діагностика і лікування захворювань центральної і периферичної нервової системи у дорослих і дітей на рівні світових стандартів.Пріоритетними напрямками центру є: нейроонкологія, захворювання судин головного та спинного мозку , черепно -мозкова травма, педіатрична і функціональна нейрохірургія, патологія спинного мозку і периферичних нервів, радіологія і радіохірургія. Інститут нейрохірургії обладнаний найдосконалішою на сьогодні радіохірургічною апаратурою - лінійними прискорювачами Novalis і Primus , установкою «Гамма- ніж» ( Leksell Gamma - knife ) , що дозволяють проводити високоточне опромінення заданих «мішеней» - важкодоступних, радикально неоперабельних доброякісних і злоякісних пухлин, артеріовенозних мальформацій у дітей та дорослих.