Medical assisting company

Рука допомоги від щирого серця


Наші партнери


Медичний центр Gleneagles Hospital

Медичний центр Gleneagles Hospital - провідний госпіталь з догляду та лікування хворих, що страждають серцево -судинними захворюваннями. Ключовими перевагами клініки є уважне ставлення до пацієнтів, висока якість обслуговування, високий професійний рівень фахівців і використання передових медичних технологій. Приватний медичний центр Гленіглс - перша клініка в Південно-Східній Азії , що виконує пересадку печінки від живих донорів. Застосовується роботизований хірургоскоп для нейрохірургії, ЛОР- хірургії та хірургії хребта. 

Міжнародна клініка «Бамрунград»

«Bumrungrad International» - багатопрофільний медичний центр, розташований в столиці Таїланду Бангкоку. На сьогоднішній день цей госпіталь є найбільшою приватною клінікою Південно-Східної Азії. За словами керівництва медичного закладу, дослівно "bumrungrad" перекладається як «турбота про людей». Міжнародний госпіталь «Bumrungrad» був відкритий в 1980 році, а в 2002 році він першим в Азії отримав акредитацію JCI (Joint Commission International, США). Міжнародний госпіталь «Bumrungrad» проводить діагностику і всі види високоспеціалізованої медичної допомоги відповідно до світових стандартів. Щороку в медичний міжнародний центр звертається до 1 мільйона пацієнтів, з них 50% - іноземці, які проживають в 190 країнах світу. Діагностичні та лікувальні процедури, які проводяться у центрі, виконують більше 1200 висококваліфікованих лікарів, які пройшли навчання в США, Європі, Японії. Лікарі, що працюють в госпіталі, спеціалізуються по 55 медичним напрямках.При госпіталі «Bumrungrad» створена одна з найбільших поліклінік у світі (в її структуру входять більше 36 спеціалізованих медичних центрів). Заклад оснащений 950 палатами для пацієнтів.

Parkwayhealth

Parkwayhealth є однією з найбільших і найбільш шанованих компаній на світовому ринку медичних послуг і володіє великою мережею медичних установ по всьому Азіатсько-тихоокеанському регіону. Клініки компанії пропонують найсучасніші послуги у сфері охорони здоров'я і вже закріпили відмінну репутацію в усьому світі.