Medical assisting company

Рука допомоги від щирого серця


Наші партнери


Університетська лікарня Baskent

Baskent University - перший приватний університет, який за останні 16 років перетворився на багатофакультетний академічний університет унікальний у своєму науковому підході до надання якісної вищої освіти та медичних послуг. Медична група Башкент Університету з її широким спектром спеціалізованих клінік є однією з провідних клінічних університетських груп у Турції.Она включає центральну лікарню в Анкарі (300 ліжок) і три афілійованих лікарні в Адані (300 ліжок), Аланьї (120 ліжок) та Ізмірі (35 ліжок ). Башкент пропонує доступ до лікування світового класу фахівцями з міждисциплінарних груп і доступ до персоналізованої допомоги в обстановці комфорту і якості. Роботою всесвітньо відомих професорів, заслужених лікарів і відданих своїй роботі медсестер гарантовані найвищі стандарти медичного обслуговування.

 

Art Hospita

Засновник і директор Арт Хоспіта доктор Алі Карахан є одним з найвідоміших у своїй сфері , а також членом EHRS ( Europen Hair Research Society ) і ISHRS ( International Society Of Hair Restoration Surgery ) .

Ми представляємо групу людей , які люблять мистецтво і красу і яким подобається над ними працювати. Наше основне завдання -  залишити задоволеними наших гостей. З цією метою ми вибрали нашим девізом: Початок мистецтва для нас - початок краси.

Команді лікарів і професійних медичних працівників вдається виконувати кожен місяць близько 70 операцій з пересадки волосся та інших пластичних операцій в клініці. Бешикташ Шифа Аташехир отримала акредитацію європейського менеджменту якості EFQM.

Приватна клініка Aspendos

Aspendos Hospital - багатопрофільна приватна клініка, що належить до мережі Ege Medical Group і розташована в 30 кілометрах від Анталії, в місті Серік. Лікарня Aspendos протягом довгих років спеціалізується на лікування пацієнтів з усього світу і має відмінну репутацію. Якість сервісу відповідає світовим стандартам. Клініка оснащена сучасним медичним обладнанням, рентгенівськими апаратами, апаратом МРТ, необхідним комп"ютерним обладнанням для проведення діагностики та організації процесу лікування.

Liv Hospital

Клініка Liv Hospital була відкрита в січні 2013 року, і є однією з найсучасніших клінік в Туреччині, де інтегрується сучасний підхід у сфері медичного обслуговування, новітні технології, а також вископрофесійний штат співробітників, велика частина яких пройшла навчання закордоном і має вчений ступінь. Уже в серпні 2013 року клініка отримала акредитацію золотого стандарту якості Joint Comission international (JCI), а також TÜV, сертифікат європейського стандарту ISO. Назва Liv Hospital складається з перших літер слів його основного принципу - Leading International Vision (Провідне міжнародне бачення), прирівнюючи свої показники до стандартів якості медичного обслуговування в провідних світових лікарнях.

Лікарня Tinaztepe

Tinaztepe Hospital заснована групою медичних фахівців у 2010 році, розрахована на 101 пацієнта , побудована на 2500 м2 площі і пропонує пацієнтам послуги лікарів 22 спеціальностей. Розміщена в Ізмірі,третьому за величиною місті Туреччини,і служить в якості центрального госпіталю Егейського регіону. Лікарня є унікальною в своєму роді завдяки широкому спектру послуг, що надаються у сфері кардіології , серцево -судинної хірургії , лікування онкологічних захворювань , а також центрам ЕКЗ і Check - up. Крім того , медична допомога у відділенні екстреної медицини надається цілодобово.

Університетська лікарня Akdeniz

Akdeniz University Hospital - це перший медичний комплекс, який отримав сертифікат якості ISO 9001:2000 серед інших багатопрофільних клінік, а зараз в процесі отримання акредитації JCI.
Мета Akdeniz University Hospital - забезпечити чудову систему охорони здоров'я для місцевих та іноземних пацієнтів.
Клініка включає до свого складу 33 спеціалізованих відділення на 1050 ліжок і займає в Туреччині третє місце за обсягом надання медичних послуг. Команда висококваліфікованих лікарів-спеціалістів, консультантів, медсестер, професорів зі світовою популярністю забезпечить пацієнтів своєчасною та якісною медичною допомогою з використанням передових діагностичних і лікувальних технологій.

Медичний центр Anadolu

Медичний Центр Анадолу - багатопрофільний госпіталь з чудовими та унікальними програмами в таких сферах: онкології, загальній хірургії, кардіології, неврології, жіночому здоров'ї, штучному заплідненні та ортопедії. Ці ведучі програми визнані в Туреччині і закордоном.
Медичний Центр Анадолу, що входить до складу Фонду Анадолу, має дві відмінних властивості: некомерційний статус і унікальне партнерство з відомим у всьому світі Johns Hopkins Medicine.

Медичний Центр NeoLife

Медичний Центр NeoLife є спеціалізованим онкологічним центром, обладнаним за останнім словом техніки, в якому в одній команді працюють досвідчені медичні фахівці з різних галузей медицини для надання медичної допомоги та уважного догляду за пацієнтами.

Офтальмологічна клініка Dünya Göz

Офтальмологічна клініка Дюньягез була заснована в 1996 році, використовує найпередовіші технології при лікуванні різних захворювань очей.
Дюньягез має сертифікат Об'єднаної Міжнародної Комісії (JCI) та Технічної Інспекційної Асоціації (TÜV). Під час операцій використовуються лінзи і матеріали узгоджені Американським Управлінням охорони здоров'я (FDA).

Мережа лікарень Memorial

МЕМОРІАЛ - це глобальна мережа клінік, що приймає пацієнтів з 92 країн світу і надає високу якість лікування в комфортних умовах все більшій кількості людей. В склад мережі входять 11 лікарень та 3 медичні центри, розміщені в Стамбулі, Анталії, Кайсері, Анкарі. Свого першого пацієнта МЕМОРІАЛ прийняв в 2000 році. МЕМОРІАЛ - перша клініка в Турції та 21- а в світі, що отримала акредитацію JCI (Joint Commission International) та стала членом Американської асоціації клінік (АНА). МЕМОРІАЛ володіє міжнародною репутацією в області пересадки органів( печінка, нирки, кістковий мозок), екстракорпорального запліднення (ЭКО) і генетики, онкології та онкогематології, серцево - судинної хірургії,роботизованої хірургії, спінальної хірургії, ортопедії та травматології.