Medical assisting company

Рука допомоги від щирого серця


Наші партнери


Liv Hospital

Клініка Liv Hospital була відкрита в січні 2013 року, і є однією з найсучасніших клінік в Туреччині, де інтегрується сучасний підхід у сфері медичного обслуговування, новітні технології, а також вископрофесійний штат співробітників, велика частина яких пройшла навчання закордоном і має вчений ступінь. Уже в серпні 2013 року клініка отримала акредитацію золотого стандарту якості Joint Comission international (JCI), а також TÜV, сертифікат європейського стандарту ISO. Назва Liv Hospital складається з перших літер слів його основного принципу - Leading International Vision (Провідне міжнародне бачення), прирівнюючи свої показники до стандартів якості медичного обслуговування в провідних світових лікарнях.

Art Hospita

Засновник і директор Арт Хоспіта доктор Алі Карахан є одним з найвідоміших у своїй сфері , а також членом EHRS ( Europen Hair Research Society ) і ISHRS ( International Society Of Hair Restoration Surgery ) .

Ми представляємо групу людей , які люблять мистецтво і красу і яким подобається над ними працювати. Наше основне завдання -  залишити задоволеними наших гостей. З цією метою ми вибрали нашим девізом: Початок мистецтва для нас - початок краси.

Команді лікарів і професійних медичних працівників вдається виконувати кожен місяць близько 70 операцій з пересадки волосся та інших пластичних операцій в клініці. Бешикташ Шифа Аташехир отримала акредитацію європейського менеджменту якості EFQM.

Мережа лікарень Memorial

МЕМОРІАЛ - це глобальна мережа клінік, що приймає пацієнтів з 92 країн світу і надає високу якість лікування в комфортних умовах все більшій кількості людей. В склад мережі входять 11 лікарень та 3 медичні центри, розміщені в Стамбулі, Анталії, Кайсері, Анкарі. Свого першого пацієнта МЕМОРІАЛ прийняв в 2000 році. МЕМОРІАЛ - перша клініка в Турції та 21- а в світі, що отримала акредитацію JCI (Joint Commission International) та стала членом Американської асоціації клінік (АНА). МЕМОРІАЛ володіє міжнародною репутацією в області пересадки органів( печінка, нирки, кістковий мозок), екстракорпорального запліднення (ЭКО) і генетики, онкології та онкогематології, серцево - судинної хірургії,роботизованої хірургії, спінальної хірургії, ортопедії та травматології.

Університетська лікарня Baskent

Baskent University - перший приватний університет, який за останні 16 років перетворився на багатофакультетний академічний університет унікальний у своєму науковому підході до надання якісної вищої освіти та медичних послуг. Медична група Башкент Університету з її широким спектром спеціалізованих клінік є однією з провідних клінічних університетських груп у Турції.Она включає центральну лікарню в Анкарі (300 ліжок) і три афілійованих лікарні в Адані (300 ліжок), Аланьї (120 ліжок) та Ізмірі (35 ліжок ). Башкент пропонує доступ до лікування світового класу фахівцями з міждисциплінарних груп і доступ до персоналізованої допомоги в обстановці комфорту і якості. Роботою всесвітньо відомих професорів, заслужених лікарів і відданих своїй роботі медсестер гарантовані найвищі стандарти медичного обслуговування.

 

Медичний Центр NeoLife

Медичний Центр NeoLife є спеціалізованим онкологічним центром, обладнаним за останнім словом техніки, в якому в одній команді працюють досвідчені медичні фахівці з різних галузей медицини для надання медичної допомоги та уважного догляду за пацієнтами.

Приватна лікарня Medicabil

Приватна Лікарня Medicabil відкрила свої двері в 2011 році. Надаємо клієнтам послуги на найвищому рівні за прийнятними цінами, зводячи накладні витрати до мінімуму. По праву вважаємося № 1 в ортопедії. Medicabil Hospital має сертифікат відповідності вимогам ISO 9001-2008. Відповідно до них госпіталь підняв турботу про пацієнта на найвищий міжнародний рівень. Після року ретельної підготовки, приватна медична лікарня була успішно акредитована "Joint Commission International", яка представляє важливість  в секторі охорони здоров'я в усьому світі з точки зору якості.

Приватна клініка Aspendos

Aspendos Hospital - багатопрофільна приватна клініка, що належить до мережі Ege Medical Group і розташована в 30 кілометрах від Анталії, в місті Серік. Лікарня Aspendos протягом довгих років спеціалізується на лікування пацієнтів з усього світу і має відмінну репутацію. Якість сервісу відповідає світовим стандартам. Клініка оснащена сучасним медичним обладнанням, рентгенівськими апаратами, апаратом МРТ, необхідним комп"ютерним обладнанням для проведення діагностики та організації процесу лікування.

Група Лікарень «Флоренс Найтінгейл»

Група Лікарень «Флоренс Найтінгейл» була заснована в 1989 році при Турецькому кардіологічному фонді в якості першої лікарні в регіоні , що спеціалізується на захворюваннях серцево -судинної системи. Група «Флоренс Найтінгейл», в м. Стамбул, Туреччина, є мережею лікарень, що пропонує клінічне обслуговування, орієнтоване на пацієнтів та спеціалізовані послуги медичної допомоги, що інтегрують навчання, дослідження та технології з лікувальною роботою. Визначаючи рівень обслуговування, догляду за пацієнтами і безпеку пацієнтів в якості вищого пріоритету, лікарні групи «Флоренс Найтінгейл" акредитовані « Об'єднаною міжнародною комісією » ( JCI ), що є міжнародною некомерційною організацією , яка знаходиться в Америці та оцінює медичні установи й вважається в усьому світі «золотою печаткою» у догляді за пацієнтами. Лікарні групи « Флоренс Найтінгейл » також сертифіковані за системами TÜV ISO .

Медичний центр Anadolu

Медичний Центр Анадолу - багатопрофільний госпіталь з чудовими та унікальними програмами в таких сферах: онкології, загальній хірургії, кардіології, неврології, жіночому здоров'ї, штучному заплідненні та ортопедії. Ці ведучі програми визнані в Туреччині і закордоном.
Медичний Центр Анадолу, що входить до складу Фонду Анадолу, має дві відмінних властивості: некомерційний статус і унікальне партнерство з відомим у всьому світі Johns Hopkins Medicine.

Лікарня Tinaztepe

Tinaztepe Hospital заснована групою медичних фахівців у 2010 році, розрахована на 101 пацієнта , побудована на 2500 м2 площі і пропонує пацієнтам послуги лікарів 22 спеціальностей. Розміщена в Ізмірі,третьому за величиною місті Туреччини,і служить в якості центрального госпіталю Егейського регіону. Лікарня є унікальною в своєму роді завдяки широкому спектру послуг, що надаються у сфері кардіології , серцево -судинної хірургії , лікування онкологічних захворювань , а також центрам ЕКЗ і Check - up. Крім того , медична допомога у відділенні екстреної медицини надається цілодобово.