Medical assisting company

Рука допомоги від щирого серця


Наші партнери


Клініка Харлі Стріт

Клініка Харлі Стріт - одна з найвідоміших приватних багатопрофільних клінік Лондона (Великобританія), в якій лікуються пацієнти з багатьох країн світу. Входить до групи клінік HCA International. Відома як центр «номер один» у галузі дитячої кардіохірургії та як найбільш високо технологічна онкологічна клініка країни (Гамма-ніж, Кібер-ніж). У клініці надається допомога всіх видів, діагностика та лікування на рівні світових стандартів у багатьох областях медицини та персоніфікований догляд і сервіс.

Клініка Принцеси Грейс

Клініка Принцеси Грейс названа на честь Принцеси Монако Грейс Келлі , яка відкрила її в 1977 році і вважається однією з кращих багатопрофільних приватних клінік Лондона, Англії . Знаходиться в престижному районі Лондона. Входить до групи клінік HCA International. Виділяється серед інших клінік вишуканістю інтер'єрів, затишком , чудовим сервісом на рівні готелю 5 зірок. Діагностичні можливості клініки відповідають кращим світовим стандартам. Основна спеціалізація - хірургія будь-якого рівня, в тому числі роботизована. У клініці - 8 ультрасучасних операційних, в тому числі гібридна для проведення операцій на серці та судинах .

Клініки Університетського коледжу Лондона

Клініки Університетського коледжу Лондона - найстаріша та найбільша державна медична установа Великобританії . Складається з 6 клінік. Знаходиться в центрі Лондона. В Університетських клініках Лондона надається медична допомога всіх видів у всіх областях медицини на рівні світових стандартів. Клініки Університетського коледжу Лондона: Клініка Університетського коледжу Нова ( відкрита в 2005 році ) багатопрофільна сучасна лікарня з останніми технологіями і відомим гінекологічним відділенням та пологовим будинком Elizabeth Garrett Anderson Wing, а також з центром онкології світового рівня. Королівська Лондонська клініка інтегративної медицини Напрямки роботи: здоров'я жінки, онкологія, алергологія, захворювання шкіри,акупунктура , ревматологія, ожиріння, дитячі захворювання, розлад сну, неврологія.

 

Об'єднання « HCA International »

Об'єднання « HCA International » - лідер в системі приватної охорони здоров'я Великобританії, що включає поліклініки, медичні центри та 6 клінік міжнародного рівня, розташованих в історичній частині Лондона. У «HCA International» надається спеціалізована медична допомога в багатьох областях медицини на рівні світових стандартів. Вже більше 1 млн пацієнтів з 127 країн світу скористалися досягненнями клінік. Кожна клініка - це окремий багатопрофільний медичний заклад з поліклініками і спеціалізованими центрами, що застосовує інноваційні технології. У всіх клініках на високому рівні представлена ​​гепатологія ( діагностика і лікування захворювань печінки).

«Royal Marsden»

«Royal Marsden» була першою в світі клінікою , що спеціалізується на лікуванні ракових захворювань. Є великим навчальним центром підготовки фахівців у галузі онкології, міжнародним центром з розробки та клінічних випробувань новітніх протипухлинних ліків та нових технологій (наприклад, лікування стовбуровими клітинами), які швидко впроваджуються в клінічну практику. Це один з найкращих медичних закладів Сполученого королівства, що входить в систему Національної служби охорони здоров'я ( NHS) , однак фінансується із спеціального фонду. У клініці надається найсучасніша та інноваційна діагностика і лікування всіх онкологічних захворювань.