Medical assisting company

Рука допомоги від щирого серця


Наші партнери


Госпіталь Джона Хопкінса

Госпіталь (лікарня, клініка) Джона Хопкінса ( Johns Hopkins Hospital ) є університетською клінікою і центром біомедичних досліджень Школи Медицини університету Джона Хопкінса. Вона була заснована на гроші за заповітом філантропа Джона Хопкінса. Лікарня Джона Хопкінса та Школа медицини Джонса Хопкінса є установами -засновниками сучасної американської медицини і батьківщиною численних традицій. Госпіталь є батьківщиною багатьох медичних спеціальностей, включаючи нейрохірургію, урологію, гінекологічнy патологію, ендокринологію, педіатрію, кардіохірургію і дитячу психіатрію. Лікарня Джона Хопкінса прийнята як одна з найбільших лікарень у світі. Вона займає, за звітом US News and World Report, перше місце серед кращих лікарень в Америці протягом 20 років поспіль.

Пресвітеріанський госпіталь

Основне завдання цього медичного закладу - надати пацієнтам найкраще обслуговування і догляд. З цією метою провідними фахівцями госпіталю були сформовані центри високих стандартів якості, серед яких: центр лікування ракових захворювань , центр лікування захворювань травної системи, кардіологічний центр, центр ортопедії, реабілітаційний центр,центр трансплантації , васкулярний центр, опіковий центр, центр генної терапії , центр хірургічного лікування ожиріння, центр геріатрії, центр психіатрії та інші. А всесвітньо знаменитий центр репродуктивної медицини та лікування безпліддя  ефективно впроваджує новітні досягнення науки і техніки в цій сфері та протягом багатьох років підтримує один з найвищих коефіцієнтів успішності в світі.

Клініка Mayo

Mayo Clinic є першим і найбільшим у світі об'єднанням багатопрофільних громадських клінік. Лікарі різних медичних спеціальностей працюють спільно, підтримуючи ідею про те, що пацієнт і його потреби - пріоритет в їх роботі. Більш 3,400 медиків , вчених і дослідників та 48,000 представників молодшого медичного персоналу працюють в клініках Mayo, розташованих в Рочестері штат Міннесота, Джексонвіллі штат Флорида , і Скоттсдейлі і Феніксі штат Арізона. Клініки Mayo також обслуговують 70 населених пунктів на Верхньому Середньому Заході за допомогою спеціально розробленої програми планового обслуговування Mayo Health System . У загальній складності в цих філіях проходять лікування понад півмільйона людей на рік.

Вашингтонський університет

Середнього розміру , незалежний , розташований в центрі країни , Вашингтонський університет вважається одним зі світових лідерів в галузі навчання , досліджень , догляду за пацієнтами і служіння суспільству. Місія Вашингтонського університету - виявлення та поширення знань . Вашингтонський університет створює умови для заохочення і підтримки широкомасштабних досліджень . Викладачі та співробітники Вашингтонського університету прагнуть поліпшити життя та засоби до існування студентів , країни та світу. Університет Вашингтона в Сент -Луїсі був акредитований з 1913 Вищою комісією ( КВУ ) , комісією Центральної Північної Асоціації ( НКА ). Акредитація забезпечує дотримання Вашингтонським університетом всіх правил і вимог , виданих HLC / NCA , що стосуються змін і доповнень до академічних програмах WUSTL .