Medical assisting company

Рука допомоги від щирого серця

 • Індивідуальний підбір

  Індивідуальний підбір

  Індивідуальний підбір лікувальних закладів у відповідності до вимог та завдань конкретного пацієнта.

 • Супровід

  Супровід

  Організація і супровід діагностичних обстежень, профілактичних заходів, амбулаторне й стаціонарне лікування на території України й за кордоном.

 • Інформація

  Інформація

  Надання повного інформативного матеріалу стосовно запропонованих медичних установ.

 • Сервіс

  Сервіс

  Після закінчення курсу лікування усі заключні медичні документи й результати проведених процедур буде перекладено на українську чи російську мови, та передано безпосередньо Вам.

 • Консультація

  Консультація

  Очні, заочні, on-line консультації та консиліуми профільних вітчизняних та зарубіжних фахівців.

Відгуки


Савенко Світлана, Горлівка, Донецька обл.Савенко Світлана, Горлівка, Донецька обл.

Лист - подяка всім жителям України які відгукнулися на заклик допомоги Віці з Горлівки, Тернопільській Медичній Асистуючій Компанії, Днепропетровськомуфонду "Помагаєм" і всім небайдужим людям. СПАСИБІ ВАМ!!!!!!!!!!!!! Коли в родині хворіє кохана людина -це біда, а коли маленька дитина - це горе.Так і у нас трапилося в сім'ї подвійне горе, після смерті дворічної дочки від судом у нас народжується дівчинка з таким же синдромом.Саме головне для нас не падати духом , а шукати сильних, чесних і професійних людей здатних підказати нам напрямок в подальших діях. Нам пощастило познайомитися з командою професіоналів своєї справи.Це Тернопільська Медична Асистуюча Компанія. Працівники підібрали нам клініку в Стамбулі, команду спеціалістів - лікарів.Співпрацювали з нами щодня. Після узгодження всіх питань з клінікою "Меморіал" в Стамбулі, підключили Дніпропетровський благодійний фонд "Помагаєм" який і допоміг нам профінансувати цю поїздку. Величезне СПАСИБІ !!!!!!!. Хочу сказати кожному жителю нашої країни.Ви повертаєте до життя не тільки дитину і сім'ю, а й всю державу адже кажуть: здорова сім'я - могутня держава.

Саранчук Ірина, м.БучачСаранчук Ірина, м.Бучач

Моя дочка хворіє протягом 9 років - після перенесення вірусного енцефаліту. Дитина у важкому стані ,зі слів медиків ,у вегетативному. В Україні їй допомогти більше неможливо, тому ми звернулися до Медичної Асистуючої Компанії для того, щоб підібрати клініку за кордоном. Все було зроблено оперативно, була підібрана Універстетська клініка і повністю спланована наша поїздка. На жаль, в останній момент , перед самим відльотом, стан моєї дитини погіршився - ми потрапили в реанімацію - і після додаткових консультацій з професорами, авіапереліт нам було заборонено. І все таки ми вдячні Вам за надані послуги та щире відношення до нас.

Солодка Віра, м. ТеребовляСолодка Віра, м. Теребовля

Щиро дякуємо Медичній Асистуючій Компанії за якісну організацію обстеження та проведення оперативного втручання за кордоном для мого сина Степанка. Спочатку ми вибирали клініку самі через Інтернет, вийшли на посередника в Ізраїлі - і отримали рахунок. Завдяки допомозі Медичної Асистуючої Копманії  нам вдалося провести оперативне втручання у того ж лікаря і в тій самій клініці на 10.000 доларів дешевше. Для нашої сім"ї це вагома сума. Щиро Вам за це дякуємо, і будемо рекомендувати Вас нашим знайомим.

Іванна Бойко, Ківерці, Волинська обл.Іванна Бойко, Ківерці, Волинська обл.

"ДОБРОГО ДНЯ! Хочу поділитися з вами враженнями про поїздку, яку для мого сина організувала Медична Асистуюча Компанія. В нас синочок хворіє вже 2 роки (лікарі поставили неправильно діагноз, і як результат пропав зір, та тепер маємо епілепсію ), за цей час ми багато де були як у лікарнях України, так і пробували не традиційну медицину... нічого так і не допомогло... Ми вже через інтернет знайшли клініку в Ізраїлі, правда сума там була велика, але почали помаленьку збирати... Але потім після спілкування з Євгеном(представником Медичної Асистуючої Компанії) ми пидписали договір після чого нам було представлено список клінік ,обстеження та приблизна ціна. Ми вибрали Стамбул. Особисто я не їздила(дочка якій на той час було лише 2 міс.), поїхали чоловік, та моя мама.Їх зустріли в аеропорті, та завезли в готель... на всі обстеження їх забирала машина, та відвозила назад... Обстеженням дуже задоволена!!!(не те що в нас).Там і назначили лікування, правда пізнише виникли певні труднощі,як привезти ліки,так як в Україні їх нема... И діагностика в принципі, нам обійшлася недорого... Дуже вдячна Медичній Асистуючій Компанії за допомогу у виборі клініки, та лікарів...а також за те, що щиро переймалися здоров'ям мого синочка до, та після приїзду додому..".